LogoLovingArtifactsTypoLepiej-04.png

Marka została założona w 2021 roku przeze mnie (Agnieszkę Marcinkiewicz), aby zebrać razem wszystkie moje twórcze inicjatywy.

Działam pod jej szyldem projektując graficznie, prowadząc warsztaty kreatywne i sprzedając rękodzieło. Stacjonuję w Warszawie, gdzie żyję i tworzę.

 
IMG_1877.jpg

Podróż Artystki

W życiu postanowiłam sobie, że będę podążać za swoją pasją i podjęłam ryzyko pójścia za marzeniem, misją i intuicją.

Studia z grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie rozpoczęłam w 2018 roku, w ich trakcie otrzymałam stypendium rektora dla najlepszych studentów, skończyłam je w 2021 z oceną celującą i wyróżnieniem dziekańskim za moje "Samoucieleśnienie".

Współtworzyłam w 2018 ze Stowarzyszeniem Sistrum - Przestrzeń Kultury Lesbijskiej* "EncykL*opedie” - cykl warsztatów, podczas którego zrodził się artbook i wiele pięknych rozmów wokół tego czym jest lesbijskość*. Prowadziłam też warsztaty  "Linorytnicze dziady z JEJ!" (2021) w Zaczarowanym Ogrodzie, gdzie uczyłam techniki grafiki warsztatowej i "Tkanie w odzyskiwanie" (2022) we Współdzielniku (Wolskie Centrum Kultury) ucząc jak utkać makatkę less waste. 

Uważam, że prowadzenie twórczego życia jest dla wszystkich i chcę zarażać innych swoją pasją, dzielić się refleksjami, tworzyć przestrzenie twórczego rozwoju i dawać to w czym jestem najlepsza - czyli znakomite projekty, piękne przedmioty i inspirujące dzieła sztuki.